Lietuvių English Русский Latviešu

Užsakant internetu ne akcijinėms prekėms nuolaida iki -15%

Nuolaidą pritaikys užsakymą patvirtinęs administratorius


AikiBaits Krill Proteine Hydrolysate likvidas 500ml

Laikinai neturime
10.89€
Kiekis (ml) 500
Kvapas Krill
Krilio baltymų hidrolizatas pagamintas iš Antarktinio Krilio (vėžiagyvio), tai natūralus baltymų ir mažos molekulinės mases peptidų šaltinis. Gamybos metu, naudojant pažangiausias technologijas, tapo įmanoma perdirbti antarktini krilį, tiesiog laive, iškart po jo sugavimo, taip išsaugant kuo daugiau naudingų medžiagų. Gautas skystis yra stiprus apetito skatintojas, turintis savyje labai daug vandenyje tirpių maistinių medžiagų, Omega-3 riebalų rūgščių, amino rūgščių, vitaminų, mineralų ir natūralių antioksidantų, kurie sukuria stiprų vandenyje sklindanti maistinį "signalą", netgi šaltame vandenyje.Tai vienas iš geriausių skystų maistinių produktų naudojamų karpių žūklėje.
 
Savybės
Krilio baltymų hidrolizatas yra tirštas rausvai rudos spalvos skystis, sūraus jūrų gėrybių aromato, netirpdo PVA. Nelaikyti tiesiogiai ant saulės spindulių. 
 
Naudojimas
Krilio baltymų hidrolizatas yra natūralus produktas, kuris neturi jokių apribojimų naudojimui, jis puikiai tinka naudoti ištisus metus esant bet kokiai vandens temperatūrai. Žemiau yra pateikti rekomendacinio pobūdžio naudojimo kiekiai. Primename, šis produktas yra natūralus ir skysto papildo kiekis gali būti naudojamas didesnis nei yra nurodomas, tuo pačiu nekenkiant aplinkai ir žuviai.
 
Sausas pašaras, pelėtės, spod mix, stick mix - 50 ml / 1 kg.
Boilių gamybai 10 - 75 ml. / 1 kg.
Taip pat puikiai tinka naudoti boilių mirkimui ( "dipint" ) .