Lietuvių English Русский LatviešuKėdė FOX FX Combo Chair

Unikalaus dizaino kėdė, kuri gali būti naudojama net trimis būdais!

1 būdas: Tradicinė kėdė

Pirmiausia, ši kėdė-lova gali būti naudojama tradiciniu būdu. Šis būdas tinkamiausias, kai norisi skaityti knygą, žurnalą ar bendrauti su draugais palapinėje. Unikalaus dizaino sutvirtintų kojyčių struktūra leidžia jas ištiesti per visa ilgį bei pasireguliuoti pagal savo norus. Kėdė prisitvirtinta prie daugelio lovų, esančių rinkoje.

2 būdas: Lauko kėdė

Su moderniausių ir inovatyviausių dizainų palapinėmis ši kėdė ypač tinkama. Tačiau svarbu sau priminti, kad atsisėdus stebėti vandenį, tikintis pamatyti karpį, ši kėdė nėra tinkama. Dėl reguliuojamų kojelių (pasukami mechanizmai) ją galima pažeminti. Tai leis kėdę lengvai priderinti prie lovos, o šią pastatyti kuo arčiau palapinės “durų”. Tai reiškia, kad galima sėdėti lauke, apsisaugojus nuo orų sąlygų, ir vis dar patogiai galint stebėti vandenį.

 

3 būdas: Žema kėdė

Kėdė gali būti naudojama ir atskirai, jei norisi sėdėti lauke prie įrangos ar pakviesti kažką pasėdėti kartu, kad palaikytų kompaiją. Dėl reguliuojamų priekinių kojelių ilgio, kėdėje galima sėdėti ypač patogiai net ir ilgą laiką.

 

Papildomos kėdės savybės:

“Fx Combo Chair” dengta vilnele, kuri atspari trinčiai, o specialus kamšalas laimi prizines vietas konkursuose, o tai užtikrina maksimalų komfortą. Kėdės šonuose integruoti spaustukai, kurie leidžia kėdė sulenkti ir užtikrina, kad ji neatsivers transportavimo metu (tai ypač aktualu keičiant žvejybos vietą). Taip pat kėdė pristatoma su paminkštinta, nusegama peties juosta, kuri leidžia kėdę pernešti iš vienos vietos į kitą laisvomis rankomis (nebent jose norisi ir reikia nešti kitus žūklės reikmenis).

 

Matmenys:

  • Sėdynės aukštis: 32cm;
  • Atkaltės aukštis: 52cm;
  • Sėdynės plotis: 47cm;
  • Sulanksčius kėdę: 14 x 54 x 72cm;
  • Svoris: 5.5kg.

Prekę turime parduotuvėje
Sandėlyje. Perkant parduotuvėje Kaune, užsakyti internetu arba el. paštu
Prekė gamintojo sandėlyje. Atsiuntimas gali užtrukti nuo 5 iki 15 d.d
Prekės pavadinimas Matmenys Kaina
CBC042 Kėdė FOX FX Combo Chair Sėdynės aukštis: 32cm; Atkaltės aukštis: 52cm; Sėdynės plotis: 47cm; Sulanksčius kėdę: 14 x 54 x 72cm.
119.00€
Sandėlyje. Perkant parduotuvėje Kaune, užsakyti internetu arba el. paštu