Lietuvių English Русский Latviešu

Graibštai

Vėžių gaudyklės

Vėžių gaudyklės yra svarbi įranga, naudojama vėžių žvejyboje, kurioje jos padeda žvejui sugauti vėžius tinkamai ir humaniškai. Šios gaudyklės gali būti įvairių formų ir dydžių, pritaikytos skirtingiems vėžių rūšims ir žvejybos sąlygoms. Daugelis modernių vėžių gaudyklų yra pagamintos iš atsparių ir lengvų medžiagų, kurios užtikrina ilgaamžiškumą ir patvarumą.

Graibštai

Žuvies graibštai yra būtinas įrankis kiekvienam žvejui, siekiant užtikrinti saugų laimikio ištraukimą iš vandens. Jie būna įvairių dydžių ir formų, pritaikyti skirtingiems žvejybos būdams ir žuvų rūšims. Aukštos kokybės graibštai gaminami iš tvirtų medžiagų, kurios užtikrina ilgaamžiškumą ir patikimumą. Ergonomiška rankena padeda lengvai valdyti graibštą, net ir sunkesniais atvejais. Be to, gerai suprojektuoti graibštai sumažina žuvies sužeidimo riziką, užtikrindami humanišką elgesį su laimikiu.

Graibštai sulankstoma galva

Graibštai su sulankstoma galva ir teleskopine rankena yra patogus ir funkcionalus įrankis žvejams. Šių graibštų galvą galima sulenkti, kas suteikia papildomą patogumą ir saugumą laimikio ištraukimo metu. Teleskopinė rankena leidžia reguliuoti jos ilgį, pritaikant įvairioms žvejybos sąlygoms ir poreikiams.

Karpiniai graibštai

Karpiniai graišbtai yra esminis įrankis karpinės žvejybos metu, skirtas saugiam ir efektyviam laimikio tvarkymui bei ištraukimui iš vandens. Šie graišbtai dažniausiai yra pagaminti iš tvirčiausių medžiagų, kurios užtikrina jų patvarumą ir ilgaamžiškumą net ir sunkiausiomis sąlygomis.  Karpiniai graišbtai paprastai būna aprūpinti guminėmis arba tekstilinėmis rankenomis, užtikrinančiomis patogumą ir patikimą laikymą.