Lietuvių English Русский Latviešu

Guminukai

Guminukai žvejybai – puikus masalas, kuris gali būti pritaikomas Jūsų žvejybos metu. Skirtingų gamintojų guminukai gali skirtis savo spalvų gama, formomis bei paskirtimi žvejoti skirtingus žuvų tipus. Kai kurie guminukai, pavyzdžiui „Lucky John“, gali būti prisotinti specialiais kvapikliais bei skanikliais, kurie yra specialiai įmirkomi į kvapnią substanciją dar prieš fasuojant.

Guminukai žvejybai dažniausiai gaminami iš minkštų, tačiau tvirtų medžiagų – silikono arba gumos. Šių medžiagų lengvumas ir minkštumas leidžia puikiai dirbti vandenyje. Kiekvieno žvejo masalų dėžutėje turėtų atsirasti skirtingų spalvų, formų guminukai, kuriuos reikėtų poruoti kartu su skirtingais galvakablių svoriais. Natūralu, jog daugiau sverianti guminuko galva neš jį žemyn į vandens telkinio dugną, o lengvesni – leis mėgautis paviršine žūkle. 

Guminukai žvejybai stebina itin didele pasirinkimų gausa. Žvejai gali rinktis iš įvairiaspalvių, įdomių formų ir visur pritaikomų guminukų, kurie padės pagauti trofėjus! Norint sužadinti įvairių plėšrių žuvų apetitą – reikėtų įsigyti įvairaus tipo ir spalvų gamos guminukų. Įvairios masalo spalvos – užtikrins dažną, aktyvų kibimą ir vilios plėšrūnes žuvis „paragauti“ Jūsų siūlomo masalo! Guminukų darbą pradeda net menkiausi trūktelėjimai, todėl vandenyje jie vartysis lyg tikros žuvytės. 

Norint išsirinkti guminukus žvejybai – apsilankykite internetinėje parduotuvėje zuklys.lt, kur galėsite rasti įvairių tipų guminukų. Rinkitės iš plataus gamintojų rato, kurių produkcijos veiksmingumu – neabejojame! Taip pat kviečiame apsilankyti ir mūsų specializuotoje parduotuvėje, kur galėsite ne tik įsigyti norimų guminukų Jūsų žvejybai, bet ir pasikonsultuoti su mūsų komanda!

Tinkamas masalo pasirinkimas gali daryti tiesioginės įtakos Jūsų žūklės sėkmei. Norėdami užtikrinti, jog iš žvejybos grįšite lydimi pagautų trofėjų įspūdžiais – rinkitės kokybiškus ir patikimus guminukus, kuriuos galėsite įsigyti mūsų parduotuvėse. Atsižvelgdami į siūlomą gausų asortimentą – išsirinkti tinkamo tipo guminukus gali būti šiek tiek sudėtinga, todėl pateikiame faktorius, kurie padės nustatyti kokio tipo guminukai Jūsų žvejybai tiks labiausiai. 


Atsižvelkite į metų laiką

Sezoniškumas daro itin didelę įtaką guminukų pasirinkimui. Guminukai žvejybai yra skirti prijaukinti trofėjus itin realistiškos išvaizdos „žuvelėmis“ ar vabzdžių lervomis, varliagyviais. Atsižvelgiant į vandens telkinį ir metų laiką – galėsite išsirinkti tinkamiausius guminukus, kurie privilios žuvis ir privers jas susidomėti masalu.


Guminukų forma

Guminukai žvejybai yra pritaikyti plaukioti vandenyje. Dėl judinamo valo bei kintančios vandens srovės, guminukai plaukioja ir juda vandenyje itin realistiškai. Dažniausiai šiuos judesius sukuria guminuko uodega, kuri juda primindama realios žuvelės judesius. Rinkitės tokius guminukus, kurių uodegos dalis yra nelygi ir vietomis plonėjanti – taip užtikrinsite, jog guminukai judės vos trūktelėti. Mūsų internetinėje parduotuvėje taip pat rasite ne tik žuvelės formos guminukus, bet ir uodo trūklio bei musės lervų guminukus!


Nebijokite eksperimentuoti

Žvejojant skirtinguose vandens telkiniuose gali dirbti visiškai skirtingo tipo guminukai, nei įprastai. Vertėtų į savo masalų dėžutę įtraukti ir tokius masalus, kurie atrodys net kiek per daug egzotiški. Nepamirškite, jog guminukai žvejybai yra skirti žadinti žuvų smalsumą ir atakoms sąlygoti. Svarbu tinkamai suderinti galvakablį su guminuku ir žvejojimo gyliu. Pavyzdžiui, žvejojant 2m gylyje, kad ir koks minkštas guminukas bus, 12 g galvakablis jį nusvers ir neleis pagauti norimos žuvies.


Guminukų spalvos

Priklausomai nuo dienos meto, norimos pagauti žuvies, netgi telkinio galima parinkti skirtingų spalvų guminukus. Pavyzdžiui, žvejojant telkinyje saulėtomis dienomis yra siūloma mėginti geltonus su raudona galva arba žalius su blizgučiais, o ryto ar vakaro metu – baltus guminukus su mėlyna ar juoda nugara. Dažnai guminukai žvejybai pasirenkami pagal vandens skaidrumą (drumstame vandenyje šviesesni geriau) arba žvejų „laimingiausias“ spalvas – tas, kurios atnešė jiems daugiausia laimikių.

Mūsų internetinėje ir specializuotoje parduotuvėse, galėsite rinktis iš itin gausios guminukų pasiūlos. Guminukai žvejybai taps puikiu masalu Jūsų žvejybos metu, taigi galėsite mėgautis įspūdingais trofėjais. Jei turite klausimų – kreipkitės į mūsų kompetetingą komandą, kuri suteiks papildomos informacijos ir patars renkantis!