Lietuvių English Русский Latviešu

Pinti valai

Kainos filtras:

Norint pagauti „savo gyvenimo žuvį“ reikalingas ne tik meistriškumas, bet ir puiki atributika, kuri leis pažaboti net didžiausią plėšrūną. Viena iš būtinų reikmių Jūsų kokybiškai žvejybai užtikrinti yra pinti valai, kurie padės ištraukti ir „nepaleisti“ žuvies jai tik užkibus ant Jūsų kabliuko! Pinti valai ir kita mūsų internetinėje bei centralizuotoje parduotuvėje siūloma produkcija užtikrins kokybišką Jūsų žvejybą ir leis mėgautis visais jos teikiamais malonumais. 

Pinti valai yra netamprūs, todėl gali užtikrinti idealų kontaktą tarp žvejo ir masalo. Tokio tipo valai leis pajusti masalo judėjimo kryptį, įvairius po vandeniu esančius kliuvinius, augmeniją, galėsite ne tik pamatyti, bet ir pajausti žuvies kibimo procesą ir greičiau „pakirsti“ užkibusią žuvį. Pinti valai leis Jums pajusti spiningą – jis taps jautresnis bei greitesnis.

Žūklys.lt internetinėje ir centralizuotose parduotuvėse galėsite rinktis iš gausaus pintų valų pasirinkimo, kurių kokybę galės garantuoti tokie pasaulyje žinomi vardai, kaip „Sufix“, „Power Pro“, „Barkley“, „Spiderwire“ ir daugelis kitų. Mūsų asortimente galėsite rinktis iš įvairaus storio, ilgio, galios bei plačios spalvų paletės pintų valų. Jei turite klausimų arba negalite išsirinkti žvejybai tinkamiausio valo – Jums į pagalbą atskubės kompetentingi „Žūklio“ konsultantai. Mūsų profesionali komanda padės Jums išsirinkti, suteiks papildomos informacijos apie valo patikimumą bei pakonsultuos visais Jus rūpimais žvejybos klausimais.


Žvejams – profesionalams ar tiesiog įgudusiems žvejams pinti valai gali būti lengvai pasirenkami, tačiau žvejams, kurie yra naujokai šioje sferoje, šis pasirinkimas gali būti labai sunkus ir pakankamai klaidinantis. Rinkoje esančių valų pasiūla – itin plati, todėl vertėtų žinoti kaip kokybiškai pasirinkti Jums tinkamiausią valą. Jei, visgi, jau žinote, kad norite naudoti pintus valus, reikėtų sužinoti, kokio tipo žvejybai jie yra tinkami, kokioms ritėms tinkami pinti valai bei kokį vertėtų išsirinkti iš begalės siūlomų variantų. Į visus šiuos klausimus mes atsakysime trumpai ir suprantamai. 


Kokioms ritėms gali būti naudojami pinti valai?

Dažniausiai šio tipo valai yra naudojami su neinercinėmis spininginėmis, multiplikatorinėmis spininginėmis, jūrinėmis bei „SURF“ tipo jūrinėmis ritėmis. Pinti valai itin patogūs žvejojant neinercine rite. Jeigu ritės su sliekine būgnelio pastūmos ašimi, valo ekspoatacija supaprastėja. Taip yra dėl šių ričių papildomos ašies, kuri leidžia tinkamai suvynioti valą, jog metimo metu valas nesusipintų. Šių ričių pagalba gali būti atliekamas ir tolimesnis to paties masalo metimas – viskas priklauso tik nuo Jūsų esamos situacijos ir pasirinkimo.


Kokio tipo žvejybai yra skirti pinti valai?

Pinti valai yra skirstomi į jūrinei žvejybai ir spiningavimui skirtus valus. 

Jūrinei žvejybai gali būti naudojami tik didesnio storio valai, pradedant nuo 0,23 mm storio valų. Norint užtikrinti, jog galėsite kokybiškai kontroliuoti ir sekti žvejybos procesą, įvertinti masalo judėjimo kryptį  reikėtų rinktis ryškiaspalvius valus, kurie padėtų stebėti ir sustiprintų matomumą net esant sunkioms sąlygoms. Valo storis pasirenkamas pagal išsikeltus tikslus ir vandens telkinio specifiką – viskas priklauso nuo to, kokia žuvies rūšis plaukioja vandens telkinyje ir kokią žuvį bandote pagauti.

Spiningavimui skirti valai yra parenkami kur kas sunkiau ir sudėtingiau. Renkantis pintus valus reikėtų atsižvelgti į turimo įrankių komplekto paskirtį bei žuvies rūšį, kurios yra gaudomos dažniausiai (lašišų šeimos žuvys, lydekos, ešeriai ar kita). Dažniausiai spiningavimui naudojami „Dyneema“ keturių ar aštuonių gijų pinti valai. Pinti „PE“ valai yra pranašesni nei kiti, kadangi jų medžiaga pasižymi glotnumu ir tai sąlygoja lygesnį pynimą. Valo glotnumas užtikrina gerą slydimą vandenyje.

Norint pasiekti ypatingai gerų rezultatų naudojant „Jig“, „Microjih“ ar „Ultra-light“ tipų spinigavimo įrangą, naudokite PE mažiausių storio, aštuonių gijų pintus valus. Tokiu atveju galėsite užtikrinti, jog reakcija pagreitės ir žuvį pajausite itin greitai ir tiksliai.

Norėdami išsirinkti patį tinkamiausią valą, rinkitės „Žūklys“ siūlomą asortimentą - galime užtikrinti, jog mūsų pasiūloje yra tik patys kokybiškiausi ir patikimiausi pinti valai. Jei visgi negalite savarankiškai išsirinkti valo – susisiekite su „Žūklio“ konsultantais, kurie užtikrins kompetentingą ir profesionalų aptarnavimą bei patarimus.