Lietuvių English Русский Latviešu

Kaip pirkti

Užsakymas

  1. Visų pirma užsiregistruokite (Užsiregistravimo galimybė yra ir galutinai baigus rinktis prekes).
  2. Tuomet mūsų internetinėje parduotuvėje susiraskite patinkantį daiktą. Spauskite prekės puslapyje esantį mygtuką "Į krepšelį". Jei norite išsirinkti dar ką nors, galite toliau naršyti po parduotuvę – pasirinkta prekė liks "Prekių krepšelio" atmintyje. Minėtą veiksmą atlikite su visomis pasirinktomis prekėmis.
  3. Kai nutarsite, kad šiam kartui pakaks pirkinių, spauskite ekrano dešinėje viršutinėje pusėje esantį užrašą "prekių krepšelis" (matomas tik esant prekių kataloge). Šiame puslapyje galėsite peržvelgti išsirinktų prekių sąrašą ir pakoreguoti užsakymą (padidinti pasirinktų prekių kiekį arba kai kurių atsisakyti).
  4. Tada spauskite mygtuką "Tęsti užsakymą". Jeigu jau esate užsiregistravęs mūsų puslapyje, tačiau neprisijungęs, Jūsų vėl paprašys prisijungimo duomenų. Kitu atveju, teks registruotis, kadangi mums reikalingi Jūsų duomenys prekių pristatymui.
  5. Galutineme lange išvysite visas Jūsų išsirinktas prekes ir dar kartą patikrinę prekių sąrašą, bei užpildžius grafą užsakymo komentarai (Jeigu turite papildomos informacijos, kurios nebuvo galimybės nurodyti registracijos metu) vėl spustelkite mygtuką "Tęsti užsakymą".
  6. Viskas, užsakymas išsiūstas.

Užsakymų informacija

Taip pat, visą informaciją susijusę su Jūsų užsakymu galite pamatyti skiltyje "Mano užsakymai". Skiltyje galima matyti ar užsakymas jau patvirtintas, ar vis dar laukia patvirtinimo (tik registruotiems vartotojams)

Apmokėjimas

Kelių valandų bėgyje (darbo dienomis, nuo 9.00 iki 19.00 valandos) su Jumis el.paštu susisieks administratorius (kartais būna, jog mūsų siūstą laišką su informacija dėl apmokėjimo numeta į el.pašto SPAM skiltį, todėl ilgesnį laiką nesulaukus laiško, patikrinkite ir SPAM skiltį). Laiške bus nurodyta galima nuolaida, pristatymo kaina, bei prekės, kurias šiuo metu turime ir informaciją kaip apmokėti užsakytas prekes.

Pristatymas

Pristatymo terminas: 1-5 darbo dienos (98% užsakymų), po pinigų įplaukos į mūsų sąskaitą (išskirtinais atvejais gali užtrukti ir iki 5-15 darbo dienų jeigu prekė yra gamintojo sandėlyje.). Prekes pristatome Jūsų nurodytu gyvenamosios vietos ar darbovietės adresu, į nuordytą Omniva ar DPD Pick up terminalą. Siuntų tarnybos prieš pristatant siuntą nurodytu adresu, paskambina nurodytu Jūsų telefonu (nurodote registracijoje) arba informuoja SMS žinute, kuomet siunta pristatyta į terminalą. Pristatymo kainos nurodytos Pristatymas skiltyje.

Į kitas Europos Sąjungos šalis pristatome pagal atskirą susitarimą. Visa detalesnė informacija info@zuklys.lt