Lietuvių English Русский Latviešu

Žvejybinės kėdės ir gultai

Žvejyba dažniausiai trunka ne kelias valandas, o paras, taigi labai svarbu visu šiuo laikotarpiu užtikrinti atsipalaidavimą ir patogumą. Žvejybinės kėdės – vienos iš daugelio priedų, kurie nors ir netiesiogiai, tačiau darys įtaką Jūsų žvejybai. Šis funkcionalus aksesuaras puikiai tiks ne tik tuomet, kai nuspręsite pailsėti, bet ir tuomet, kai lauksite žuvies užkibimo. Šiuolaikinė technika – meškerių laikikliai, signalizatoriai – leidžia žvejui atsipūsti ir prisėsti, nebent, žinoma, žvejojate ne nuo kranto, o įbridę į vandens telkinį.

Kokybiškos žvejybinės kėdės yra toks pats svarbus reikmuo kaip ir palapinė ar miegmaišis, todėl jei dar neturite kokybiškos, kojų poilsį užtikrinančios kėdės – vertėtų ją įtraukti į pirkinių sąrašą. Žūklys.lt ir specializuota žvejybinių prekių parduotuvė, Jums pasiūlys žvejybines kėdes, kurios ne tik užtikrins Jūsų patogumą, bet ir bus funkcionalios. Papildomos kišenės, rankų atramos ir kiti žvejybinės kėdės privalumai – užtikrins komfortišką žvejybos dieną.

Mūsų internetinėje parduotuvėje galėsite rinktis iš plataus pasirinkimo įvairių žvejybinių kėdžių, kurios ne tik pagelbės Jums poilsio akimirkomis, bet ir bus ilgaamžiškos ir patvarios. Galėsite rinktis iš gamintojo „Elektrostatyk“ siūlomo gausaus asortimento ir mėgautis komfortu, kad ir kur bežvejotumėte!

Iškilus klausimams, kai norėsite išsirinkti Jums labiausiai tinkamas prekes – kreipkitės į „Žūklio“ komandą, kuri maloniai patars ir atsakys į visus Jūsų klausimus. Be to, renkantis tokio tipo prekes – siūlome atvykti į mūsų specializuotą parduotuvę, kurioje galėsite ne tik realiai apžiūrėti žvejybines kėdes, bet ir jas išmėginti.


Kaip ir renkantis bet kurį žvejybinį reikmenį – vertėtų apžvelgti faktorius, kurie yra svarbūs Jūsų pasirinkimui. Ne išimtis ir žvejybinės kėdės, kurios turi tam tikrų aspektų, kurie gali lemti vienos ar kitos prekės pasirinkimą. Nevertėtų orientuotis tik pagal žvejybinės kėdės kainą – reiktų labiau atsižvelgti į asmeninius poreikius ir lūkesčius. Be to, įvertinkite kiek vidutiniškai laiko praleidžiate sėdėdami – tai labai gerai padės nuspręsti, kokio tipo kėdės yra reikalingos būtent Jums.

Prieš perkant žvejybines kėdes, vertėtų atsižvelgti į tam tikrus faktorius:


Sulankstomumo galimybė

Labai svarbu, jog Jūsų pasirinkta žvejybinė kėdė būtų patogi ne tik sėdėjimo, bet ir transportavimo metu. Atsižvelkite į tai, ar Jūsų pasirinkta prekė turi sulankstymo galimybę. Tokiu atveju ji neužims daug vietos Jūsų automobilyje. Renkantis žvejybines kėdes ir sprendžiant apie transportavimo aspektus – patikrinkite ir kėdės svorį. Itin sunkios kėdės gali būti labai patogios, tačiau jos nešimas iki žūklavietės – gali prailgti. Be to, pažiūrėkite į kėdės konstrukciją – įsitikinkite, jog kėdė bus tvirta ir laikui bėgant nepradės plyšti. 


Patvarumas

Patikrinkite, iš kokių medžiagų yra pagamintos pasirinktos žvejybinės kėdės. Labai svarbu, jog šis priedas būtų ilgaamžiškas ir patvarus. Taip pat atsižvelkite į tai, kad skirtingos kėdės gali netikti bet kokio sudėjimo žmonėms, todėl prieš pirkdami išbandykite, jog kėdė būtų patogi Jūsų sudėjimui, o kėdės konstrukcija atitiktų poreikius. Kitu atveju, galite įsigyti labai kompaktišką, tačiau visiškai Jums netinkančią kėdę. Pasirinkus netinkamą kėdę Jūsų kūnas svirs ir kryps, o tai – gali ne tik nesuteikti norimo komforto, bet ir labai varginti.


Tinkamumas

Natūralu, jog taip pat kaip ir renkantis baldus, taip ir žvejybinę kėdę, vertėtų atsižvelgti į jos patogumą. Tai yra vienas iš pagrindinių aspektų, kodėl turėtumėte rinktis vieno arba kito tipo kėdę. Prieš pirkdami – pasistenkite išbandyti pasirinktą prekę, jog įsitikintumėte jos teigiamomis savybėmis. Dažniausiai žvejyboje naudojamos kėdės turi metalinius rėmus, taigi atsisėdę įvertinkite ar jie nesiremia į Jūsų kūną, o pasėdėjus ilgiau nenutirpsta kojos.


Funkcionalumas

Žvejybinės kėdės gali turėti daug labai funkcionalių priedų. Daugelyje įmantresnių kėdžių yra pridedamos papildomos kišenės, kuriose galėsite laikyti įvairius, Jūsų pasirinktus daiktus. Kai kurie žvejybinės kėdės modeliai turi ir gėrimų laikiklius, taigi galėsite įstatyti termosą ar puodelį. 

Kad ir kokio modelio kėdę pasirinktumėte – ji turi Jums suteikti visišką komfortą. Tik tokiu atveju galėsite kokybiškai ilsėtis nekibiu laikotarpiu. Mūsų internetinėje parduotuvėje rasite platų pasirinkimą, kuriame žvejybinės kėdės ir kiti, specialiai žvejybai sukurti aksesuarai – padės Jums kiekvienos žvejybos metu!