Lietuvių English Русский

Dynamite Baits-Žūklys

Dynamite Baits-Žūklys 2016 metų Lietuvos karpių žūklės varžybų čempionai


Dynamite Baits - Žūklys karpių sportinės žūklės komanda, susibūrusi 2014 metais. Komandą šiuo metu sudaro 7 karpininkai ( Aurimas, Darius, Nerijus, Paulius, Rytis, Saulius ir Vilius ).

Šiame puslapyje pateiksime sezono laimikių nuotraukas, straipsnius apie varžybas kuriose dalyvavome, bei kitą naudingą, su Dynamite Baits susijusią informaciją.

Komandos nariai

Lietuvos sportinės karpių žūklės čempionato FIPSed galutinė rezultatų lentelė
Pasaulio sportinės karpių žūklės čempionato FIPSed galutinė rezultatų lentelė

Kategorijos

 

Naujausi straipsniai - Visi straipsniai

FIPSed 2016 metų pasaulio karpių gaudymo čempionatas. Prancūzija. Sidabras!
        Norime pasidžiaugti bendru Lietuvos karpininkų rinktinės laimėjimu. ANTRA VIETA pasaulio karpininkų čempionate. 3 Dynamite Baits - Žūklys komandos nariai dalyvavo Lietuvos rinktinėje. Rytis ir Vilius - žvejojo, Saulius Navickis - treneris. Iki šiol Lietuva nėra užėmusi tokios aukštos vietos pasaulio čempionate! Džiaugiamės prisidėję prie šios pergalės. ..
Trofėjų beieškant – Lietuvos rekordas
Vasarai įpusėjus įšyla ir didieji Lietuvos ežerai. Plačiuose jų vandenyse jau nuo senų sovietmečio laikų plaukioja ne vienas trofėjinis laimikis – laukinis karpis. Nors pasak rašytinių šaltinių karpiais buvo įžuvintas ne vienas ežeras, bet tikrai ne visuose jų likę. Ten kur karpių dar yra, jų nėra labai gausu. Principas ,,pagavai- paleisk“ galioja toli gražu ne visiems mūsų krašto žvejams. Pasiruošimą žūklei laukiniame vandens telkinyje pra..
2016 Paliūčio taurė - 3 FIP'sed etapas
Lietuvos sportinės karpių žūklės čempionate „Dynamite Baits – Žūklys” atstovavo dvi komandos. Tai sustiprino komandos siekius laimėti Lietuvos čempionatą ir atstovauti Lietuvą pasaulio čempionate. Šiame straipsnyje trumpai čempionato įspūdžius pateiks „Dynamite Baits – Žūklys“ ir „Dynamite Baits – Žūklys 2“ komandų nariai. Komandų nariai: pirmoji komanda – Vilius ir Rytis, antroji komanda – Saulius ir Paulius. ..
2016 CC Moore taurė - 2 FIP'sed etapas
2016 Lietuvos sportinės karpių žūklės čempionate „Dynamite Baits – Žūklys” atstovavo dvi komandos. Tai sustiprino komandos siekius laimėti Lietuvos čempionatą ir atstovauti Lietuvą pasaulio čempionate. Šiame straipsnyje trumpai čempionato įspūdžius pateiks „Dynamite Baits – Žūklys“ ir „Dynamite Baits – Žūklys 2“ komandų nariai. Komandų nariai: pirmoji komanda – Vilius ir Rytis, antroji komanda – Saulius ir Paulius.   „Dynamite B..